BEAM-40RGBW
Kod EAN:
Mini LED otočná hlava
Mini LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
102,00 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
Stojanový mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
299,19 € netto
PA reproduktorový systém v 100 V linkovej technológii
(inkl. 23% DPH)
542,28 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Automatický mixer mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
295,12 € netto
Audio streamer
(inkl. 23% DPH)
713,82 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
220,70 € netto
Tesniaca páska na reproduktory, sivá, 20 m
(inkl. 23% DPH)
8,62 € netto
Prídavný reproduktor, 3 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,05 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
NEUTRIK XLR panelová samica, 3 pólová
(inkl. 23% DPH)
7,48 € netto
Eneloop rechargeable batteries, AAA size, pack of 2, PANASONIC
(inkl. 23% DPH)
8,54 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
132,52 € netto
SSZZ505B, Nástenný držiak reproduktora
(inkl. 23% DPH)
30,25 € netto
PA desktop microphone, with gooseneck. Dynamic, cardioid polar pattern Low-noise momentary push-to-talk button 4.8 m connection cable with XLR plug, balanced Manufacturer information: MONACOR INTERNATIONAL GmbH & Co. KGKonsul-Smidt-Str. 682...
106,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
86,18 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | desktop microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | cardioid |
| System | dynamic |
| Audio frequency range | 60-12,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 600 Ω |
| Sensitivity | 3.2 mV/Pa |
| Dĺžka husieho krku | 310 mm |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 120 x 60 x 160 mm (console housing) |
| Hmotnosť | 1.02 kg |
| Cable | 4.8 m |
| Pripojenie | XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.18 x 0.27 x 0.13 m |
| Gross weight | 1.19 kg |
| Net weight | 1.02 kg |