TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
(inkl. 23% DPH)
663,06 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
4-zónový PA matrix mixážny zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 336,59 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
16-kanálový PLL prijímač, 863.1-864.9 MHz
(inkl. 23% DPH)
232,52 € netto
Dynamický mikrofón
(inkl. 23% DPH)
79,11 € netto
Multicolor laser
(inkl. 23% DPH)
1 823,00 € netto
SSZZ505W, Nástenný držiak reproduktora
(inkl. 23% DPH)
32,22 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED panel for modular outdoor fixed-installation screens, pitch 3.91, IP65, 1000×1000mm
(inkl. 23% DPH)
2 452,05 € netto
Reproduktorový kábel, 5 m, 4-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
64,96 € netto
Držiak mikrofónovej kazety
(inkl. 23% DPH)
0,98 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
Elektretový klopový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
PA pultový mikrofón, na husom krku. Dynamický, kardioidný Tichý prepínač, blokovací/momentálny 5m XLR kábel, sym.
93,10 € brutto
(inkl. 23% DPH)
75,69 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
PA pultový mikrofón, na husom krku.
| Description | desktop microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | cardioid |
| System | dynamic |
| Audio frequency range | 60-12,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 600 Ω |
| Sensitivity | 3.2 mV/Pa |
| Dĺžka husieho krku | 310 mm |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 120 x 60 x 160 mm (console housing) |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Cable | 5 m |
| Pripojenie | XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.18 x 0.27 x 0.13 m |
| Gross weight | 1.185 kg |
| Net weight | 1 kg |