TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
2-pásmový PA reproduktorový systém v páre, biely
(inkl. 23% DPH)
157,72 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Earphone microphone for ATS 80T
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
Otočné koliesko zn. Blickle, Ø 75 mm
(inkl. 23% DPH)
8,79 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
65,80 € netto
Univerzálny reproduktor s plným rozsahom, 8 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
18,13 € netto
Ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
745,61 € netto
Vysokokvalitný HDMI™ vysokorýchlostný prepojovací kábel, 10 m
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
Úžitkové puzdro, 65 x 36.5 x 207 mm, čierne
(inkl. 23% DPH)
17,29 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
24 V núdzové zdroj napájania, pre naše PA komponenty s 24 V zapojením. Možnosť inštalovania 2 nabíjateľných olovených batérií NPA-12/24 Skrutkový terminál pre externé 24 V nabíjateľné batérie Max. prúd nabíjania: 2.5 A Elektronické riadenie nabíjania s...
613,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
498,37 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | emergency power supply |
| Nominal value | DC 24 V |
| Suitable for | PA, 24 V |
| Napájanie | ˜ 230 V/50 Hz/110 VA |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 482 x 135 x 405 mm |
| Hmotnosť | 11.52 kg |
| Connections | screw contacts |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.48 x 0.22 x 0.54 m |
| Gross weight | 12.9 kg |
| Net weight | 11.52 kg |