TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
8-zone multifunctional mixing amplifier, 8 x 125 W, 4 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 821,95 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
PA stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
75,69 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
ZZFM4500HZ, All-in-one stroj na dym/hmlu pre profesionálne efekty
(inkl. 23% DPH)
2 513,01 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
190,80 € netto
Fóliový kondenzátor MKT, 250 V
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
Sieťový kábel
(inkl. 23% DPH)
31,63 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
ZZACC2NR, Nabíjací USB kábel iOS a Android
(inkl. 23% DPH)
5,00 € netto
Potenciometer, mono, 1 kΩ, linearny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
2-kanálový diverzitný UHF PLL širokopásmový prijímač
(inkl. 23% DPH)
570,00 € netto
ZZSNOW, Výrobník snehu
(inkl. 23% DPH)
1 552,03 € netto
PA zónový pultový mikrofón, pre zapojenie k PA-1120 a PA-1240 Tlačidlo výberu pre zóny 1-5 Funkcia štart/pauza pre 6 voliteľných hlásení, ktoré sú uložené v digitálnom module PA-1120DMT Nastaviteľný linkový vstup (RCA L/R) pre zapojenie signálneho zdro...
340,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
276,42 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | PA desktop microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | omnidirectional |
| Napájanie | via PA-1120, PA-1240 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 1.49 kg |
| Pripojenie | RJ45 (master/slave) RCA L/R (line in) |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.235 x 0.19 x 0.38 m |
| Gross weight | 1.83 kg |
| Net weight | 1.49 kg |