ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
PVC LED Panel for Fixed Indoor Installation, 2.5 mm Pitch, 320×480 mm
(inkl. 23% DPH)
308,74 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
PA hi-fi nástenné a stropné reproduktory
(inkl. 23% DPH)
98,37 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Multifrekvenčný vreckový vysielač
(inkl. 23% DPH)
217,89 € netto
XLR kábel, 10 m, REAN
(inkl. 23% DPH)
17,56 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
190,80 € netto
Nástenný hifi reproduktor, 4Ohm
(inkl. 23% DPH)
207,32 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Profesionálny stereo audio prepojovací kábel, 50 Ω, 3 m
(inkl. 23% DPH)
26,99 € netto
Panelový merač pohyblivej cievky, 30 V
(inkl. 23% DPH)
20,24 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Závesný kondenzátorový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
106,67 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
Dynamický vokálny mikrofón Výdatná a čistá reprodukcia hlasu široký dynamický rozsah Veľmi nízky prenos hluku cez rukoväť Nekĺzavý a odolný vďaka špeciálnej úprave smaltom Kvalitné pevné spracovanie Dodávané s mikrofónnym držiakom a polstrovanou taškou...
113,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
92,11 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | vocal microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | cardioid |
| System | dynamic |
| Audio frequency range | 50-16,500 Hz |
| Nominálna impedancia | 600 Ω |
| Sensitivity | 2.5 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 138 dB |
| Housing material | diecast metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 245 g |
| Pripojenie | XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.13 x 0.075 x 0.26 m |
| Gross weight | 0.641 kg |
| Net weight | 0.462 kg |