TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Column PA System
(inkl. 23% DPH)
630,00 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL a zosilňovačom triedy D
(inkl. 23% DPH)
1 638,21 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
931,71 € netto
2-kanálový DI box
(inkl. 23% DPH)
55,20 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
333,00 € netto
Kužeľový výškový reproduktor, 10 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
13,25 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Indoor COB LED panel for composite screens for fixed installations 0.93mm pitch 600x337,5mm
(inkl. 23% DPH)
2 084,23 € netto
Reproduktorový kábel, 15 m, 4-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
152,03 € netto
Testovacie káble
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
True diverzitný UHF PLL širokopásmový prijímač
(inkl. 23% DPH)
341,46 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
NEUTRIK XLR konektor, 3 pólový, pravý uhol. Poniklované celokovové telo Tenký dizajn 5 voliteľných polôh výstupných káblov (0°, ± 45°, ± 90°, ± 145°) Pre káble: Ø 3.5-8 mm
13,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
10,81 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug, right-angled |
| Type | NEUTRIK XLR |
| Množstvo | 1 |
| Pole number | 3 |
| Cable inlet | Ø 3.5-8 mm |
| Pripojenie | 3-pole XLR |
| Cable bending protection | yes |
| Materiál | metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 49 g |
| Ďalšie funkcie | selectable cable outlet positions |