ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Ochranné puzdro pre reproduktory ZZIGGY
(inkl. 23% DPH)
49,30 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Pár reproduktorových systémov na stenu / strop / roh, 15 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
93,82 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Kryt prepravného kufra
(inkl. 23% DPH)
272,36 € netto
Profesionálny stereo linkový transformátor
(inkl. 23% DPH)
55,12 € netto
Green laser
(inkl. 23% DPH)
82,50 € netto
Rukoväť remienka
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
Push-on terminál, 2.8 mm
(inkl. 23% DPH)
12,44 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Pásky so suchým zipsom, 15 cm, 50 pcs.
(inkl. 23% DPH)
18,70 € netto
Držiak poistky
(inkl. 23% DPH)
1,38 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
66,99 € netto
ZZFMLOW1200, Dymostroj
(inkl. 23% DPH)
1 037,40 € netto
Skrutky do dreva so šesťhrannou hlavou 4 x 25 mm, čierne, samorezné, pre stabilnú a elegantnú montáž reproduktorov.
5,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
4,31 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | hexagon socket |
| Type | hexagon socket |
| Colour | black |
| Materiál | metal |
| Suitable for | speaker mounting |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 4 x 25 mm |
| Hmotnosť | 36 g |
| Packing unit | 16 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.095 x 0.008 x 0.14 m |
| Gross weight | 0.043 kg |
| Net weight | 0.036 kg |