TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Taška s integrovanou funkciou nabíjania
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
Wall and ceiling bracket for smaller PA systems
(inkl. 23% DPH)
44,55 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
6,70 € netto
Bipolárny elektrolytický kondenzátor 1.5-220 µF
(inkl. 23% DPH)
4,31 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
HDMI™ vysokorýchlostný prepojovací kábel, 1 m
(inkl. 23% DPH)
3,82 € netto
Potenciometer, mono, 500 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
4-cestný anténny zlučovač
(inkl. 23% DPH)
432,52 € netto
MSZZ149, Profesionálny stojan pre mikrofón
(inkl. 23% DPH)
82,93 € netto
Skrutky do dreva so šesťhrannou hlavou 5 x 30 mm, čierne, samorezné, pre stabilnú a elegantnú montáž reproduktorov.
6,61 € brutto
(inkl. 23% DPH)
5,37 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | wood screws |
| Type | hexagon socket, self-cutting |
| Colour | black |
| Materiál | metal |
| Suitable for | wood |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 64 g |
| Packing unit | 16 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.095 x 0.01 x 0.15 m |
| Gross weight | 0.073 kg |
| Net weight | 0.064 kg |