ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Podomietkový reproduktor, 10 W
(inkl. 23% DPH)
10,00 € netto
4-zónový multifunkčný zosilňovač s podporou Dante®, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
1 246,34 € netto
Extension cable, 3 m
(inkl. 23% DPH)
37,89 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
56,91 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
4,08 € netto
Pár high-end pólových svoriek reproduktorov
(inkl. 23% DPH)
11,87 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
(inkl. 23% DPH)
1 155,96 € netto
Pripájací audio kábel, 1.5 m
(inkl. 23% DPH)
24,88 € netto
Potenciometer, mono, 500 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
HDMI 2.0 splitter (1 vstup → 4 výstupy)
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Mikrofón na husom krku s možnosťou bezdrôtovej prevádzky
(inkl. 23% DPH)
165,04 € netto
ZZSPARCOLDM, Efekt svetelnej fontány
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Montážne sady pre reproduktory MZF-8605: M5 x 40 mm MZF-8604: M4 x 40 mm Zapustené skrutky s hlavou (8 ks) a 8 zhodných matíc.
7,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
5,69 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | speaker mounting set |
| Nominal value | M5 |
| Type | with drive-in nut |
| Colour | black |
| Materiál | metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | M5 x 40 mm |
| Hmotnosť | 58 g |
| Packing unit | 8 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.1 x 0.02 x 0.17 m |
| Gross weight | 0.064 kg |
| Net weight | 0.058 kg |