CD-1260
Kod EAN:
CD player s diaľkovým ovládaním
CD player s diaľkovým ovládaním
(inkl. 23% DPH)
168,00 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Stojanový mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
299,19 € netto
Adaptér internetového rádia WLAN s DLNA, DAB+, FM a bluetooth
(inkl. 23% DPH)
178,05 € netto
Internet radio DAB+/FM RDS tuner insertion with BT and USB interface
(inkl. 23% DPH)
356,91 € netto
Profesionálny PLL vreckový prijímač
(inkl. 23% DPH)
239,84 € netto
ZZSNOW, Výrobník snehu
(inkl. 23% DPH)
1 552,03 € netto
Fresnel
(inkl. 23% DPH)
651,00 € netto
Modul aktívneho subwoofera, 200 W at 4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
204,88 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 1.86 mm pitch
Stereo kábel, 1.2 m
(inkl. 23% DPH)
5,37 € netto
PANASONIC Nabíjateľná olovená batéria, 12 V, 7.2 Ah
(inkl. 23% DPH)
46,50 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
Adapter/mix pre fantomové napájanie
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
80,49 € netto
ZZFM3000, Kompaktný dymostroj
(inkl. 23% DPH)
543,90 € netto
Krížové skrutky do dreva (100ks v balení). 3.5 x 12 mm s plochou pologuľatou hlavou, čierna, samorezná. Dodávané v baleniach po 100ks: 1 x sada skrutiek MZF-....= 100 skrutiek
8,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | recessed head wood screw |
| Type | self-cutting |
| Colour | black |
| Materiál | metal |
| Suitable for | wood |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 85 g |
| Packing unit | 100 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.18 x 0.01 x 0.14 m |
| Gross weight | 0.088 kg |
| Net weight | 0.085 kg |