ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
SVETLO 200W 4 IN 1 RGBW COB LED PAR
(inkl. 23% DPH)
180,49 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Active horn speaker, weatherproof
(inkl. 23% DPH)
130,08 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL a zosilňovačom triedy D
(inkl. 23% DPH)
1 638,21 € netto
Samolepiaca páska so suchým zipsom, 100 cm
(inkl. 23% DPH)
20,89 € netto
Fresnel
(inkl. 23% DPH)
651,00 € netto
Akustické penové predné podložky pre reproduktory, 480 x 378 mm
(inkl. 23% DPH)
14,12 € netto
Špeciálny bezdrôtový reproduktor, 3 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
22,76 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Audio transformátor 1:3/1:10 pre mikrofónne signály
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
Otočný gombík, Ø 15 mm
(inkl. 23% DPH)
2,50 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
MPX stereo UHF PLL in-ear monitoring systém
(inkl. 23% DPH)
690,24 € netto
ZZEN0404B, Reflektor PAR 10W RGBW
(inkl. 23% DPH)
195,12 € netto
Mikrofónny kábel, čierny TOP QUALITY 100 m kotúč 2 x 0.22 mm2 Značenie metrov Tienený Vonkajší priemer: Ø 6.5 mm Kapacita: 110 pF/m Nízkošumový
205,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
166,67 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | microphone |
| Dĺžka | 100 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 2 x 0.22 mm2 |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 6.5 mm |
| Metre marking | yes |
| Tienenie | common, single |
| Kapacita | 110 pF/m |
| Balenie | reel |
| Hmotnosť | 6.04 kg |
| Ďalšie funkcie | low-noise |