ATT-400
Kod EAN:
Krabica pod omietku
Krabica pod omietku
(inkl. 23% DPH)
5,30 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Hi-fi nástenný a stropný reproduktor pre zapustenú montáž, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,50 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Tlmočnícky system, základná jednotka
(inkl. 23% DPH)
1 025,20 € netto
Stojan na notebook
(inkl. 23% DPH)
140,65 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
165,80 € netto
Reproduktorový terminál
(inkl. 23% DPH)
7,48 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Audio pripájací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
9,76 € netto
Eneloop rechargeable NiMH batteries, AA size, pack of 2, PANASONIC
(inkl. 23% DPH)
13,72 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s tlačidlom on/off
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
ZZBUBBLE, Výrobník dymu a bublín
(inkl. 23% DPH)
1 231,71 € netto
Dynamický mikrofón husí krk Excelentná charakteristika zvuku Symetrická verzia Kardioidná charakteristika M10 závitová časť (dĺžka: 8 mm) Na konzolu a prednú montáž Celková dĺžka: 385 mm
47,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | gooseneck microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | cardioid |
| System | dynamic |
| Audio frequency range | 150-12,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 500 Ω |
| Sensitivity | 2.2 mV/Pa |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | Ø 28 mm x 385 mm |
| Hmotnosť | 219 g |
| Pripojenie | open cable ends |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.135 x 0.04 x 0.255 m |
| Gross weight | 0.307 kg |
| Net weight | 0.219 kg |