CD-1260
Kod EAN:
CD player s diaľkovým ovládaním
CD player s diaľkovým ovládaním
(inkl. 23% DPH)
168,00 € netto
10" Floor and Wall Mount Active Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
328,51 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Guľový PA reproduktor odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
59,35 € netto
Bezdrôtový mini stereo zosilňovač A-30+ multi-room
(inkl. 23% DPH)
162,52 € netto
Predlžovací kábel, 20 m
(inkl. 23% DPH)
66,02 € netto
Elektretový klopový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
82,50 € netto
Reproduktorová stavebnica
(inkl. 23% DPH)
305,69 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Reproduktorový kábel, 15 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
86,50 € netto
Axiálny ventilátor
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
165,04 € netto
analógový prepojovací box
(inkl. 23% DPH)
44,71 € netto
Dynamický mikrofón, pre všeobecné PA použitie. Kardioidná charakteristika Plastová verzia On/off vypínač
7,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
6,42 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | universal microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | cardioid |
| System | dynamic |
| Audio frequency range | 100-10,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 600 Ω |
| Sensitivity | 1.4 mV/Pa |
| Housing material | plastic |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | Ø 53 mm x 205 mm |
| Hmotnosť | 126 g |
| Cable | 3 m, low-noise, 6.3 mm plug |
| Pripojenie | fitted cable |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.075 x 0.245 x 0.06 m |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.126 kg |