TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
Adapter/mix pre fantomové napájanie
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
80,49 € netto
Hi-fi nástenný a stropný reproduktor, 25 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
49,76 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Portable Speaker
(inkl. 23% DPH)
167,00 € netto
4-zónový mixpult
(inkl. 23% DPH)
339,02 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
333,00 € netto
Tesniaca páska na reproduktory, 5ks á 15 cm
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Audio transformátor 1:3/1:10 pre mikrofónne signály
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
Otočný gombík, Ø 15 mm
(inkl. 23% DPH)
2,50 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Adapter/mix pre fantomové napájanie
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
80,49 € netto
ZZEN0404ACBOX, Prepravný kufrík s nabíjacím okruhom pre 8 PAR reflektorov ZZEN0404B
(inkl. 23% DPH)
409,76 € netto
Dvojica banánových zástrčiek pre reproduktory, 4.5 mm Spojený kontakt Poniklované telo s pozlátenými kontaktmiPriečny otvor pre káble až do: Ø 6.5 mm Skrutka na stlačenie kábla s montážnym otvorom Ø 4 mm na vloženie ďalšej banánovej svorky
8,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
6,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | plug |
| Type | banana plugs for speakers |
| Množstvo | 2 |
| Features | gold-plated |
| Farebné kódovanie | red/black |
| Cable inlet | Ø 6.5 mm |
| Pripojenie | cable pressing screw with mounting hole of 4 mm for banana plug, cross hole: 6.5 mm |
| Materiál | nickel-plated body/gold-plated contacts |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 38 g (pair) |