SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
Bars and Cups
(inkl. 23% DPH)
24,17 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Extension cable, 5 m
(inkl. 23% DPH)
38,94 € netto
Montážne lišty, v páre
(inkl. 23% DPH)
47,32 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
189,50 € netto
2-pásmová frekvenčná výhybka pre 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
36,83 € netto
Prídavný reproduktor, 5 W, 6 Ω
(inkl. 23% DPH)
37,50 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Speaker Cable
(inkl. 23% DPH)
20,91 € netto
Alkalická batéria, LR44, PANASONIC
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
482 mm (19", 1 U) rack
(inkl. 23% DPH)
35,85 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
Kapsa s opaskom Vhodná pre bezdrôtový vreckový vysielač série PT a in-ear monitorovacie prijímače SIEM-121T/R, SIEM-111/5, SIEM-2/R… Ideálna na mobilné použitie Flexibilný, nastaviteľný pás Odnímateľná kapsa s háčikom a...
21,89 € brutto
(inkl. 23% DPH)
17,80 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
Kapsa s opaskom
Vhodná pre bezdrôtový vreckový vysielač série PT a in-ear monitorovacie prijímače SIEM-121T/R, SIEM-111/5, SIEM-2/R…
Ideálna na mobilné použitie
Flexibilný, nastaviteľný pás
Odnímateľná kapsa s háčikom a suchým zipsom
| Description | belt bag |
| Type | removable bag with hook and loop fastener |
| Colour | black |
| Suitable for | wireless pocket transmitter (PT series), in-ear monitoring receiver SIEM-111/R..., SIEM-2/R... |
| Hmotnosť | 70 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.085 x 0.095 x 0.12 m |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.07 kg |