CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
Weatherproof PA speaker system, 250 W, 100 V/8 Ω, with EN classification
(inkl. 23% DPH)
1 043,90 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Mono PA výkonový zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
779,67 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
ATS-20T, 16-kanálový miniatúrny vysielač
(inkl. 23% DPH)
97,89 € netto
Otočné koliesko zn. Blickle, Ø 75 mm
(inkl. 23% DPH)
8,79 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
13,33 € netto
Vzduchová cievka, 0.22 mH, Ø 1.2 mm
(inkl. 23% DPH)
6,99 € netto
Špeciálny bezdrôtový reproduktor, 3 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
22,76 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
RCA panelová samica, pochrómovaná
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
Plast 70, sprej, 400 ml
(inkl. 23% DPH)
27,24 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Stojanový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
382,93 € netto
MSZZ149, Profesionálny stojan pre mikrofón
(inkl. 23% DPH)
82,93 € netto
Série lítiových batérií od PANASONIC. Gombíkové batérie pre hodinky, organizéry, vreckové kalkulačky, atď.
1,85 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Menovité napätie | 3 V |
| Type | button cell |
| IEC | CR2016 |
| Kapacita | 90 mAh |
| Technológia | lithium-manganese dioxide |
| Množstvo | 2 |
| Rozmery | Ø 20 mm x 1.6 mm |
| Hmotnosť | 1.7 g |
| Ďalšie funkcie | non-rechargeable |