TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Stereo stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
Stojanový mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
299,19 € netto
2-pásmový PA nástenný reproduktorový systém odolný voči počasiu, biely
(inkl. 23% DPH)
97,32 € netto
Nástenný zónový ovládač
(inkl. 23% DPH)
279,17 € netto
42-kanálový PLL vysielač
(inkl. 23% DPH)
159,35 € netto
Elektretový boundary mikrofón
(inkl. 23% DPH)
127,64 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
666,00 € netto
Výkonný cementový odpor, 5.6 Ω, 10 W
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
Nízkoexpanzná pena, 6 plátov (1 m2)
(inkl. 23% DPH)
72,68 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 1000x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 238,53 € netto
Reproduktorový kábel, 15 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
86,50 € netto
Tester káblov
(inkl. 23% DPH)
56,10 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Kryt prepravného kufra
(inkl. 23% DPH)
272,36 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Profesionálne stereo audio prepojovacie káble, 50 Ω Vysokokvalitné káble Jacky s tienenými kovovými telami Pozlátené kontakty 2 x RCA jacky na oboch koncoch, s farebným značením
22,50 € brutto
(inkl. 23% DPH)
18,29 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio |
| Connectors | 4 x RCA plug |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Colour | black |
| Tienenie | yes |
| Impedance | 50 Ω |
| Hmotnosť | 193 g |
| Special feature | gold-plated contacts |