CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
LED panel for modular outdoor fixed installations, pitch 3.91, IP67, 1000x1000mm
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
PA nástenný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
97,07 € netto
WIFI modul aktívneho subwoofera, 100 W/2 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
116,67 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
63,01 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
1 583,00 € netto
L-ovládač
(inkl. 23% DPH)
22,68 € netto
Push-on terminál, 2.8 mm
(inkl. 23% DPH)
12,44 € netto
Indoor COB LED panel for composite screens for fixed installations 0.93mm pitch 600x337,5mm
Reproduktorový kábel, bezhalogénový, 2 x 1.5 mm2, 100 m
(inkl. 23% DPH)
302,44 € netto
Testovacie káble
(inkl. 23% DPH)
7,56 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL vysielač
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
ZZCP112, 1-kanálový veľký káblový most pogumovaný
(inkl. 23% DPH)
48,31 € netto
Pripájací kábel Skrutkovací 3.5 mm samec Dĺžka: 150 cm Vhodný pre CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF a CM-235IF, CM-235IB
16,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
13,01 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | connection cable |
| Colour | black |
| Suitable for | CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF, CM-235IF, CX-500FHW |
| Compatible with | Sennheiser(SENNHEISER is a brand of Sennheiser electronic SE & Co. KG) |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Hmotnosť | 16 g |
| Connections | 3.5 mm plug, screwable |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.085 x 0.01 x 0.11 m |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Net weight | 0.016 kg |