ATC-110U
Kod EAN:
10 slot audioguide nabíjačka
10 slot audioguide nabíjačka
(inkl. 23% DPH)
180,00 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Dvojkanálová UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Nástenný ovládací modul pre PA-4125DX
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Internetové rádio, FM RDS a DAB+ tuner, MP3 prehrávač, Bluetooth
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
TXZZ211 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
59,39 € netto
Profesionálny prázdny bubon na kábel
(inkl. 23% DPH)
60,65 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
82,50 € netto
Hi-fi basový reproduktor, 60 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
64,88 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
(inkl. 23% DPH)
663,06 € netto
Combo stereo panelová samica
(inkl. 23% DPH)
4,72 € netto
Montážna podložka
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
108,13 € netto
ZZSPARKPOW, dobíjací prášok
(inkl. 23% DPH)
47,08 € netto
Pripájací kábel 4-pólový konektor " Hirose " Dĺžka: 150 cm Vhodný pre CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF a CM-235IF, CM-235IB
17,31 € brutto
(inkl. 23% DPH)
14,07 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | connection cable |
| Colour | black |
| Suitable for | CM-801F, CM-804IF, CM-214F, CM-214ULF, CM-235IF, CM-235IB, CX-500FHW |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Hmotnosť | 15 g |
| Connections | 4-pole Hirose connector |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.085 x 0.015 x 0.11 m |
| Gross weight | 0.024 kg |
| Net weight | 0.015 kg |