SP-25A/200NEO
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Professional PA bass-midrange speaker
Professional PA bass-midrange speaker
(inkl. 23% DPH)
48,33 € netto
Switch-mode power supply with USB output
(inkl. 23% DPH)
11,14 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Tlakový reproduktor
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač, multi-room
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Prepravné puzdro s integrovanou funkciou nabíjania, 12 portov
(inkl. 23% DPH)
1 406,50 € netto
Univerzálne PA reproduktorové systémy, 125 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
309,76 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
666,00 € netto
Gumené nožičky, 44 ks.
(inkl. 23% DPH)
12,11 € netto
Stereo audio prepojovací kábel, 5 m
(inkl. 23% DPH)
18,37 € netto
LED module for composite screens for fixed installations 2.50mm pitch
Zvukový projektor PA odolný voči poveternostným vplyvom na stenu s certifikátom EN 54-24
(inkl. 23% DPH)
121,95 € netto
Potenciometer, mono, 50 kΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Adaptér
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
ZZONE-IR, Internetové rádio s FM/DAB+/BLUETOOTH
(inkl. 23% DPH)
228,46 € netto
Connection cable 3.5 mm stereo plug with union nut (inside thread)Length: 150 cm Suitablel for CM-304SP, CM-214U Only available in black Manufacturer information: JTS PROFESSIONAL CO., LTD.No. 148, Gongye 9th Rd., Dali Dist.41280 Taichung CityT...
19,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | connection cable |
| Colour | black |
| Suitable for | CM-304SP, CM-214U |
| Compatible with | Sennheiser(SENNHEISER is a brand of Sennheiser electronic SE & Co. KG) |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Hmotnosť | 17 g |
| Connections | 3.5 mm stereo plug with union nut (inside thread) |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.085 x 0.015 x 0.12 m |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Net weight | 0.018 kg |