TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
LED panel for modular outdoor fixed-installation screens, pitch 3.91, IP65, 1000×1000mm
(inkl. 23% DPH)
2 452,05 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Guľový PA reproduktor odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
59,35 € netto
Modul aktívneho reproduktora 2 x 40W/4 Ω, trieda D
(inkl. 23% DPH)
154,15 € netto
16-kanálový miniatúrny prijímač
(inkl. 23% DPH)
125,20 € netto
Nožný spínač
(inkl. 23% DPH)
21,63 € netto
Led Lamp
(inkl. 23% DPH)
23,25 € netto
Univerzálny reproduktor s plným rozsahom, 8 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
18,13 € netto
Prídavný reproduktor, 3 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,05 € netto
LED panel for modular outdoor fixed installations, pitch 3.91, IP67, 1000x1000mm
RCA Panelové samice, pár
(inkl. 23% DPH)
13,58 € netto
Spínaný PSU, 0.6 A
(inkl. 23% DPH)
12,03 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Stereo in-ear slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
86,50 € netto
TXZZ213 Bezdrôtový mikrofónový systém
(inkl. 23% DPH)
59,39 € netto
Connection cable 4-pole mini XLR inline jack Length: 150 cm Suitable for CM-304SP, CM-214U Only available in black Manufacturer information: JTS PROFESSIONAL CO., LTD.No. 148, Gongye 9th Rd., Dali Dist.41280 Taichung CityTaiwanjts@jts.com.tw...
19,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
16,18 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | connection cable |
| Colour | black |
| Suitable for | CM-304SP, CM-214U |
| Compatible with | Shure, TOA(SHURE® is a brand of Shure Incorporated or Shure Acquisition Holdings Inc.,TOA is a brand of TOA Corporation) |
| Dĺžka | 1.5 m |
| Hmotnosť | 17 g |
| Connections | 4-pole mini XLR inline jack |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.085 x 0.015 x 0.12 m |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Net weight | 0.018 kg |