CU-3BOOST
Kod EAN:
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
(inkl. 23% DPH)
55,00 € netto
8" Slim Active Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
218,12 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Širokopásmový reproduktor pod omietku, 15 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
12,76 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač, multi-room
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Nabíjacia stanica
(inkl. 23% DPH)
92,68 € netto
Elektretový náhlavový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
1 132,00 € netto
Speaker replacement protective grille for EDL-62HQ, Ø 248 mm
(inkl. 23% DPH)
16,59 € netto
Prídavný reproduktor, 3 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
28,05 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
XLR samec, 3 pólový
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
EtherCon panelová samica
(inkl. 23% DPH)
26,99 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
Závesný kondenzátorový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
106,67 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
6.3 mm mono panelová samica Pochrómovaná verziaS prepínačom
1,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
1,06 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | panel jack |
| Type | mono jack |
| Množstvo | 1 |
| Features | chromium-plated |
| Farebné kódovanie | chrome |
| Pripojenie | 6.3 mm jack |
| Mono | yes |
| Switches | 1 |
| Materiál | metal |
| Central fixing | Ø 9 mm |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 8 g |