DT-25N
Kod EAN: 4007754154641
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Neodymový Hi-Fi výškový reproduktor, 40 W, 8 Ω
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Pair of 2.5" full-range compact loudspeaker, Black 8 Ohm
(inkl. 23% DPH)
54,53 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 432,52 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
132,52 € netto
Lighting Accessories
Tlmiaci materiál pre reproduktory, 63 x 33 x 3.5 cm
(inkl. 23% DPH)
6,42 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
LED panel for modular outdoor fixed installations, pitch 3.91, IP67, 1000x1000mm
XLR kábel, 20 m, NEUTRIK
(inkl. 23% DPH)
51,95 € netto
XLR tester, 48 V
(inkl. 23% DPH)
44,23 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
ZZSPARMOVE, Nepyrotechnický svetelný efekt fontány s pohyblivou hlavou
(inkl. 23% DPH)
1 530,08 € netto
482mm rackové panely (19 ") Záslepka z 1,5 mm ocele, čierny náter. Horný a dolný okraj 8mm hranatý v rôznych konfiguráciách. Ideálne pre individuálne zostavenie 482mm (19") systémov.
8,70 € brutto
(inkl. 23% DPH)
7,07 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
482mm rackové panely (19 ")
Záslepka
z 1,5 mm ocele, čierny náter. Horný a dolný okraj 8mm hranatý v rôznych konfiguráciách. Ideálne pre individuálne zostavenie 482mm (19") systémov.
| Intended use/capacity | rack panel |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 1 |
| Colour | black |
| Materiál | steel |
| Outside dimensions | 483 x 44.5 mm |
| Width | 483 mm |
| Výška | 44.5 mm |
| Hmotnosť | 308 g |