TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
Vodotesný 2-pásmový nástenný reproduktor, 60W, IP66
(inkl. 23% DPH)
108,33 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
Nylonová taška na stojany
(inkl. 23% DPH)
49,92 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
2 101,00 € netto
Bassreflexová trubica, SV=26.4 cm2
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
NEUTRIK adaptér XLR/XLR
(inkl. 23% DPH)
18,51 € netto
Stolová zásuvka s viacerými zásuvkami, 5 zásuviek, vypínač
(inkl. 23% DPH)
35,53 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Pripojovací kábel, 1,5 m, pravouhlý konektor
(inkl. 23% DPH)
9,92 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
482 mm (19", 1 U) držiak zariadenia Pre inštaláciu dvoch multifrekvenčných prijímačov, napr. TXS-871 Dodávané s atrapou Rozmery: 482 x 44 x 108 mm
48,50 € brutto
(inkl. 23% DPH)
39,43 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Intended use/capacity | device holder |
| Veľkosť | 482 mm (19") |
| Rack units, RU | 1 |
| Colour | black |
| Version | for 2 x TXS-871 |
| Materiál | steel |
| Outside dimensions | 482 x 44 x 108 mm |
| Width | 482 mm |
| Výška | 44 mm |
| Depth | 108 mm |
| Hmotnosť | 840 g |