AKB-30DT/DSP
Kod EAN:
Mono mixážny zosilňovač
Mono mixážny zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
210,00 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Prenosný zosilňovač hlasu
(inkl. 23% DPH)
324,39 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
TXZZ622 Sada bezdrôtových mikrofónov
(inkl. 23% DPH)
190,24 € netto
Pop filter na mikrofón
(inkl. 23% DPH)
36,67 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
16,58 € netto
Vysokokvalitný hi-fi reproduktor s plným rozsahom, 20 W, 4 Ω, s čiernym kevlarovým kužeľom
(inkl. 23% DPH)
51,54 € netto
Špeciálny bezdrôtový reproduktor, 3 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
22,76 € netto
Outdoor led poster 2m with mobile stand and integrated media player
Adaptér
(inkl. 23% DPH)
2,68 € netto
Sekundové lepidlo, 12 g
(inkl. 23% DPH)
7,05 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
136,59 € netto
ZZFLYSPARK-M, Kufrík pre transport 4 ZZSPARK /výška krytu
(inkl. 23% DPH)
350,41 € netto
miniatúrny dizajnový bezdrôtový prijímač je v súčasnosti jedným z najinovatívnejších produktov v oblasti bezdrôtových zvukových systémov, poskytuje revolučný zážitok z používania a výbornú kvalitu zvuku. Kompaktná veľkosť a dostupná cena sú dve...
114,80 € brutto
(inkl. 23% DPH)
93,33 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
miniatúrny dizajnový bezdrôtový prijímač
je v súčasnosti jedným z najinovatívnejších produktov v oblasti bezdrôtových zvukových systémov, poskytuje revolučný zážitok z používania a výbornú kvalitu zvuku.
Kompaktná veľkosť a dostupná cena sú dve výhody najnovšieho R-2, ktorý nahrádza tradičné bezdrôtové prijímače.
* Až 81 voliteľných kanálov.
* Navrhnuté s LED displejom.
* Vhodné pre domáce karaoke, malú tlačovú správu, pódiové vystúpenie.
* Vybavený nabíjateľnou lítiovou batériou.
* Kompatibilné s ručným vysielačom TH-1D,
* 6,3 mono konektor.
| Frequency | PLL syntetizovaná kontrola |
| Frekvenčný rozsah | UHF 470~960 MHz |
| Pomer S/N | > 100dB(A) |
| THD | <0.6% @ 1KHz |
| Displej | LED |
| Display contents | AF Status |
| Audio Output Level | -15dB |
| AF Output Impedance | 600Ω |
| Squelch | Pilot Tone & Noise Mute |
| Output Connector | 6.3mm Mono Plug |
| Napájanie | 5VDC/500mA |
| Rozmery | 24,5 x 33,2 x 10mm |