TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Electret instrument microphone
(inkl. 23% DPH)
93,01 € netto
Anténny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
77,24 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 4 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
308,13 € netto
Pultový mikrofón na husom krku
(inkl. 23% DPH)
143,90 € netto
Konzola
(inkl. 23% DPH)
57,32 € netto
DMX Controller
(inkl. 23% DPH)
57,50 € netto
Bipolárny elektrolytický kondenzátor 1.5-220 µF
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
Izolátor uzemnenia
(inkl. 23% DPH)
15,04 € netto
LED panel for modular outdoor fixed-installation screens, pitch 3.91, IP65, 1000×1000mm
(inkl. 23% DPH)
2 452,05 € netto
Reproduktorový kábel, 5 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
43,25 € netto
Potenciometer, stereo, 50 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
3,01 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL mikrofón
(inkl. 23% DPH)
165,04 € netto
ZZFM3000, Kompaktný dymostroj
(inkl. 23% DPH)
543,90 € netto
Dištančná trubica, stojanové vložky so štandardným priemerom. Čierna lakovaná verzia z oceľovej rúrky Výška nastaviteľná v 5 krokoch (86-134 cm), so zaisťovacím čapom Nosnosť: 30 kg Hmotnosť: 1.4 kg
33,30 € brutto
(inkl. 23% DPH)
27,07 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | distance tube |
| Suitable for | stand inserts with standard diameter |
| Features | variable |
| Materiál | steel tube |
| Colour | black |
| Max. load/centr. weight concentr. | 30 kg |
| Priemer tuby | Ø 35 mm |
| Nastaviteľná výška | 86-134 cm |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Special feature | height adjustable in 5 steps |