BEAM-40RGBW
Kod EAN:
Mini LED otočná hlava
Mini LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
102,00 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz, 48 Gbps, 4:4:4, 10-bit
(inkl. 23% DPH)
104,07 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
4-kanálový Dante® vysielač
(inkl. 23% DPH)
649,59 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Mikrofónna stanica pre účastníkov konferencie
(inkl. 23% DPH)
171,54 € netto
Slúchadlá
(inkl. 23% DPH)
12,00 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
82,50 € netto
Cievka s transformátorovým jadrom, 5,6 mH
(inkl. 23% DPH)
24,88 € netto
Pár Audio Y káblových adaptérov
(inkl. 23% DPH)
9,11 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
Profesionálny stereo audio prepojovací kábel, 50 Ω, 3 m
(inkl. 23% DPH)
26,99 € netto
Prepínač
(inkl. 23% DPH)
2,42 € netto
1×4 HDMI splitter s podporou 4K@60Hz a priepustnosťou 18 Gbps
(inkl. 23% DPH)
78,21 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
136,59 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Anti-feedback modul Pre PA zosilňovače PA-6240, PA-6480 a PA-6600 Modul využíva metódu frekvenčného posunu Takmer nepočuteľný frekvenčný posun 2 - 6 Hz, ktorý zaisťuje mimoriadne nízku citlivosť na akustickú spätnú väzbu Okrem aktivácie funkcie spätnej...
265,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
215,45 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | anti-feedback module |
| Suitable for | PA-6240, PA-6480, PA-6600 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 81 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.14 x 0.105 x 0.04 m |
| Gross weight | 0.118 kg |
| Net weight | 0.081 kg |