TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Indoor LED panel for composite screens for rental installations 2.6mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
1 012,13 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
455,28 € netto
Mono PA výkonový zosilňovač, 240 W
(inkl. 23% DPH)
502,44 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
1 432,52 € netto
Násuvný sklopný adaptér s montážnou doskou
(inkl. 23% DPH)
31,46 € netto
Moving Heads Spot
(inkl. 23% DPH)
232,50 € netto
Hi-fi stredobasový reproduktor, 30 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
29,19 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
PA stĺpové reproduktory odolné voči počasiu, s certifikáton EN54-24.
(inkl. 23% DPH)
172,36 € netto
Merač pohyblivej cievky, 0.05 mA
(inkl. 23% DPH)
22,20 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
2-kanálový diverzitný UHF PLL širokopásmový prijímač
(inkl. 23% DPH)
570,00 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
PA zónový paging pultový mikrofón, pre zapojenie k PA-2410Z a PA-2420Z. Tlačidlá pre výber reproduktorových zón 1-20 Funkcia štart/stop pre 6 voliteľných hlásení uložených v digitálnom module PA-1120DMT, dostupné v ponuke LED indikácia rôznych funkcií...
358,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
291,06 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | PA desktop microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | omnidirectional |
| Napájanie | via PA-6010Z, PA-6020Z |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 275 x 51 x 156 mm (console housing) |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Pripojenie | RJ45 (input/link) |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.2 x 0.27 x 0.32 m |
| Gross weight | 1.9 kg |
| Net weight | 1.56 kg |