TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
Electret instrument microphone
(inkl. 23% DPH)
93,01 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
2-pásmový tlakový reproduktor, odolný voči poveternostným vplyvom
(inkl. 23% DPH)
330,89 € netto
Bezdrôtový, stereo streamer S-10 multi-room
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Prepravné puzdro s integrovanou funkciou nabíjania, 12 portov
(inkl. 23% DPH)
1 406,50 € netto
Dvojitý mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
189,43 € netto
Fluids
(inkl. 23% DPH)
32,50 € netto
Fóliový kondenzátor MKP, 250V
(inkl. 23% DPH)
4,31 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Kompaktná Full HD PTZ kamera
(inkl. 23% DPH)
639,84 € netto
Pripájací audio kábel, 1.5 m
(inkl. 23% DPH)
4,88 € netto
Odizolovacie kliešte
(inkl. 23% DPH)
31,38 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
Extension cable, 3 m
(inkl. 23% DPH)
37,89 € netto
SSZZ505B, Nástenný držiak reproduktora
(inkl. 23% DPH)
30,25 € netto
Káble z optických vlákien Na prenos optických signálov. Pre zvukové zariadenia vyššej kategórie so zodpovedajúcim pripojením Pripravený konfekčný kábel s optickými zásuvnými konektormi Typická vlnová dĺžka prenosu: 650 nm Prípustný polomer ohybu: 30 mm...
4,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
3,25 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | optical, digital |
| Connectors | 2 x Toslink plug |
| Dĺžka | 1 m |
| Colour | black |
| Materiál | optical fibre |
| Priemer kábla | Ø 5 mm |
| Minimálny polomer ohybu | 30 mm |
| Attenuation | 0.18 dB/m |
| Hmotnosť | 35 g |
| Ďalšie funkcie | typical wavelength: 650 nm |