TWIST-30LED
Kod EAN:
Kompaktná LED otočná hlava
Kompaktná LED otočná hlava
(inkl. 23% DPH)
174,00 € netto
8×8 vyvážený digitálny audio procesor s AEC, ANS, AGC, Auto-Mixerom a GPIO
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
576,42 € netto
Internetové rádio, FM RDS a DAB+ tuner, MP3 prehrávač, Bluetooth
(inkl. 23% DPH)
490,24 € netto
Prenosný zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
931,71 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
136,59 € netto
Decorative Led Light
(inkl. 23% DPH)
49,20 € netto
Bassreflexová trubica, SV=15.9 cm2
(inkl. 23% DPH)
1,22 € netto
High-end ground izolátor
(inkl. 23% DPH)
14,39 € netto
Full HD PTZ kamera s automatickým sledovaním
(inkl. 23% DPH)
1 960,16 € netto
NEUTRIK RCA panelová samica
(inkl. 23% DPH)
8,05 € netto
Držiak mikrofónovej kazety
(inkl. 23% DPH)
0,81 € netto
Všestranný audio DSP procesor
(inkl. 23% DPH)
2 652,85 € netto
Adapter/mix pre fantomové napájanie
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
80,49 € netto
Ochranné puzdro pre reproduktory ZZIGGY
(inkl. 23% DPH)
49,30 € netto
Mikrofónny kábel, čierny TOP QUALITY 50 m cievka 2 x 0.22 mm2 Značenie metrov Tienený Vonkajší priemer: Ø 6.5 mm Kapacita: 110 pF/m Nízkošumový
95,69 € brutto
(inkl. 23% DPH)
77,80 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | microphone |
| Dĺžka | 50 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 2 x 0.22 mm2 |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 6.5 mm |
| Metre marking | yes |
| Tienenie | common, single |
| Kapacita | 110 pF/m |
| Balenie | coil |
| Hmotnosť | 2.635 kg |
| Ďalšie funkcie | low-noise |