ATC-110U
Kod EAN:
10 slot audioguide nabíjačka
10 slot audioguide nabíjačka
(inkl. 23% DPH)
180,00 € netto
analógový prepojovací box
(inkl. 23% DPH)
44,71 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
20-zone mono PA mixing amplifier
(inkl. 23% DPH)
1 362,60 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
16-kanálový PLL vysielač, 863.1-864.9 MHz
(inkl. 23% DPH)
395,12 € netto
Stereo PA zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
232,52 € netto
Led Architectural Projector
(inkl. 23% DPH)
202,00 € netto
Sada reproduktorových hrotov (4 ks)
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
4K ePTZ USB kamera s automatickým rámovaním
(inkl. 23% DPH)
895,93 € netto
NEUTRIK adaptéry XLR/6.3 mm stereo jack
(inkl. 23% DPH)
19,22 € netto
Kvalitná miniatúrna elektretová mikrofónna vložka
(inkl. 23% DPH)
1,06 € netto
4K video wall procesor pre 2×2 konfigurácie s HDMI vstupom a výstupmi
(inkl. 23% DPH)
1 499,19 € netto
Profesionálne stereo slúchadlá s elektretovým mikrofónom
(inkl. 23% DPH)
86,18 € netto
ZZBUBBLE, Výrobník dymu a bublín
(inkl. 23% DPH)
1 231,71 € netto
Mikrofónny kábel, červený TOP QUALITY 100 m kotúč 2 x 0.22 mm2 Značenie metrov Tienený Vonkajší priemer: Ø 6.5 mm Kapacita: 110 pF/m Nízkošumový
205,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
166,67 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | microphone |
| Dĺžka | 100 m |
| Colour | red |
| Internal conductor | 2 x 0.22 mm2 |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 6.5 mm |
| Metre marking | yes |
| Tienenie | common, single |
| Kapacita | 110 pF/m |
| Balenie | reel |
| Hmotnosť | 5.74 kg |
| Ďalšie funkcie | low-noise |