ATT-400
Kod EAN:
Krabica pod omietku
Krabica pod omietku
(inkl. 23% DPH)
5,30 € netto
Stereo stropný reproduktor
(inkl. 23% DPH)
96,75 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Mixpult s integrovaným MP3 prehrávačom
(inkl. 23% DPH)
238,21 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
16-kanálový PLL bezdrôtový vysielač
(inkl. 23% DPH)
443,09 € netto
Zásuvková lišta pre montáž do racku
(inkl. 23% DPH)
95,04 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
65,80 € netto
Hi-fi basový reproduktor, 60 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
64,88 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
4K video wall procesor pre 3×3 konfiguráciu s HDMI vstupom
(inkl. 23% DPH)
2 306,50 € netto
Mono kábel, 1 m
(inkl. 23% DPH)
15,12 € netto
RF spektrum analyzér, 15-2,700 MHz
(inkl. 23% DPH)
426,02 € netto
HDMI 2.0 audio extraktor a embedder
(inkl. 23% DPH)
229,27 € netto
Závesný elektretový mikrofón
(inkl. 23% DPH)
118,70 € netto
12 palcový, aktívny, reproduktorový systém s bateriou
(inkl. 23% DPH)
379,67 € netto
XLR kábel Linkový a mikrofónny predlžovací kábel S konektormi REAN (od NEUTRIK) 1 x XLR inline samica a 1 x XLR samec, vyvážené Tienený kábel OFC s nízkym šummom, Ø 5.9 mm Dĺžka: 20 m
35,20 € brutto
(inkl. 23% DPH)
28,62 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | audio, microphone |
| Connectors | 1 x REAN XLR plug,1 x REAN XLR inline jack |
| Dĺžka | 20 m |
| Colour | black |
| Internal conductor | 0.22 mm2 |
| Materiál | OFC |
| Počet jadier | 2 |
| Priemer kábla | Ø 5.9 mm |
| Tienenie | yes |
| Hmotnosť | 810 g |
| Special feature | balanced |