CRAB-12
Kod EAN:
Mini laser efekt
Mini laser efekt
(inkl. 23% DPH)
104,00 € netto
1×4 HDMI 2.1 splitter s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a audio de-embedding
(inkl. 23% DPH)
319,51 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Portable PA speaker system
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
485,00 € netto
4-zónový multifunkčný mixážny zosilňovač, 4 x 125 W, 2 x 250 W
(inkl. 23% DPH)
956,10 € netto
Predsednícka mikrofónna stanica
(inkl. 23% DPH)
171,54 € netto
Dynamický mikrofón
(inkl. 23% DPH)
79,11 € netto
Led Lighting Effects
(inkl. 23% DPH)
190,80 € netto
Fóliový kondenzátor MKT, 250 V
(inkl. 23% DPH)
2,68 € netto
Passive Loudspeaker
(inkl. 23% DPH)
170,80 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 1000mm LED Panel
USB 3.0 panelové prechodky
(inkl. 23% DPH)
13,32 € netto
Ochranný kryt, odolný voči striekajúcej vode, pre TXA-820, TXA-820CD, TXA-822CD
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Audio extender pre analógový a digitálny prenos po kábli CAT5e/6/7
(inkl. 23% DPH)
286,99 € netto
Elektretový mikrofón na husom krku s LED
(inkl. 23% DPH)
132,52 € netto
ZZCP120C45, 45° medzičlánok pre káblový most ZZCP120
(inkl. 23% DPH)
45,21 € netto
Dynamický ručný mikrofón Nízka impedancia S tlačidlom push-to-talk Obzvlášť vhodné pre CB a PADodávaný s držiakom 300-6,000 Hz, 2.5 mV/Pa/1 kHz, 500 Ω DH-95N: helix pripojovací kábel s otvorenými koncami DH-95NP: helix pripájací kábel s 6.3 mm stereo k...
27,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
22,68 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | hand-held microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | omnidirectional |
| System | dynamic |
| Audio frequency range | 300-6,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 500 Ω |
| Sensitivity | 2.5 mV/Pa |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 165 g |
| Cable | helix connection cable |
| Pripojenie | 6.3 mm stereo plug |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.085 x 0.05 x 0.14 m |
| Gross weight | 0.193 kg |
| Net weight | 0.165 kg |