CD-1260
Kod EAN:
CD player s diaľkovým ovládaním
CD player s diaľkovým ovládaním
(inkl. 23% DPH)
168,00 € netto
Accessories (Cases, Stands)
(inkl. 23% DPH)
20,83 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
2-pásmový horn reproduktor (music horn), odolný voči počasiu
(inkl. 23% DPH)
169,11 € netto
Bezdrôtový, stereo zosilňovač SA100WIFI multi-room
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
216,26 € netto
Tlmočnícky system, základná jednotka
(inkl. 23% DPH)
1 025,20 € netto
DJ Stands
(inkl. 23% DPH)
15,82 € netto
Fireworks Machine
(inkl. 23% DPH)
670,00 € netto
Cievka s transformátorovým jadrom, 12 mH
(inkl. 23% DPH)
59,43 € netto
12 odrušovač
(inkl. 23% DPH)
12,93 € netto
Outdoor led poster 2m with mobile stand and integrated media player
Signálny kábel, typ J-Y(St)Y, 4 x 0.5 mm2
(inkl. 23% DPH)
109,76 € netto
Panelový voltmeter, VU
(inkl. 23% DPH)
16,75 € netto
4x1 HDMI 2.1 UHD prepínač s extrakciou zvuku a podporou 8K@60Hz
(inkl. 23% DPH)
191,06 € netto
Elektretový vokálny mikrofón
(inkl. 23% DPH)
111,38 € netto
Svetlo PAR COB LED 200W 2 v 1 teplá a studená biela
(inkl. 23% DPH)
163,41 € netto
Náhradná hlava mikrofónu, vhodná pre PDM-3 ako aj mikrofóny rovnakého dizajnu.
16,61 € brutto
(inkl. 23% DPH)
13,50 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | replacement microphone head |
| Colour | silver |
| Suitable for | PDM-3 |
| Hmotnosť | 35 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.065 x 0.07 x 0.065 m |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.035 kg |