CU-3BOOST
Kod EAN:
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
Zosilňovač prispôsobenia úrovne (LED booster) pre RGB LED ovládač
(inkl. 23% DPH)
55,00 € netto
Bezdrôtový HDMI extender 4K@60Hz – sada vysielača a prijímača (50 m)
(inkl. 23% DPH)
480,49 € netto
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
93,50 € netto
Podomietkové reproduktory odolné voči počasiu, 30 W MAX, 4 Ω, žiaruvzdorné do 120 °C.
(inkl. 23% DPH)
30,83 € netto
4-zónový streamovací zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
1 000,00 € netto
Rečnícky pult s integrovaným 2-kanálovým multifrekvenčným prijímačom s technológiou UHF PLL a zosilňovačom triedy D
(inkl. 23% DPH)
1 638,21 € netto
Multifrekvenčný vreckový vysielač, 518-542MHz
(inkl. 23% DPH)
124,17 € netto
Fresnel
(inkl. 23% DPH)
749,00 € netto
Reproduktorová stavebnica
(inkl. 23% DPH)
305,69 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
2×2 4K HDMI video wall kontrolér s audio výstupom
(inkl. 23% DPH)
1 113,82 € netto
Reproduktorový kábel, 15 m, 2-pólový NEUTRIK SPEAKON konektor
(inkl. 23% DPH)
43,33 € netto
Lepidlo v spreji
(inkl. 23% DPH)
19,76 € netto
Profesionálny IP a sériový joystick ovládač pre PTZ kamery s podporou PoE
(inkl. 23% DPH)
691,06 € netto
Elektretový boundary mikrofón
(inkl. 23% DPH)
127,64 € netto
ZZEN612B, Batériou napájané mini LED s 6v1 RGBWA + UV LED diódami
(inkl. 23% DPH)
281,30 € netto
Závesný elektretový mikrofón Pre závesné inštalácie, predovšetkým vhodné pre aplikácie, v ktorých nie je vizuálne alebo technicky žiadaný klasický mikrofón, napr. (pick-up) snímanie zvuku speváckych zborov, na divadelných pódiách alebo v prednáškových...
154,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
125,20 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | overhead hanging microphone |
| Spôsob prenosu | cable |
| Polar pattern | supercardioid |
| System | electret |
| Audio frequency range | 100-18,000 Hz |
| Nominálna impedancia | 220 Ω |
| Sensitivity | 4 mV/Pa |
| Max. sound pressure | 125 dB |
| Napájanie | DC 48 V, phantom power |
| Housing material | metal |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Hmotnosť | 145 g |
| Cable | 8 m |
| Pripojenie | XLR, bal. |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.095 x 0.065 x 0.38 m |
| Gross weight | 0.423 kg |
| Net weight | 0.295 kg |