ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Hanging Bar for MAGIC Series P3.91 500mm LED Panel
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Mono mixážny PA zosilňovač triedy D, MP3, USB/SD, FM, DAB+, BT, 30 W
(inkl. 23% DPH)
266,67 € netto
Bezdrôtový stereo zosilňovač A-50, multi-room
(inkl. 23% DPH)
230,08 € netto
Tlmočnícka konzola
(inkl. 23% DPH)
739,02 € netto
Vstavané fantomové mikrofóny
(inkl. 23% DPH)
54,15 € netto
Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
489,00 € netto
Aktívny reproduktorový modul, mono, 45 W na 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
Nízkoexpanzná pena, 6 plátov (1 m2)
(inkl. 23% DPH)
72,68 € netto
LED panel for modular outdoor fixed installations, pitch 3.91, IP67, 1000x1000mm
Combo stereo panelová samica
(inkl. 23% DPH)
4,72 € netto
Montážna podložka
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
2×1 HDMI 2.1 prepínač s podporou 8K@60Hz, 4K@120Hz a 48 Gbps
(inkl. 23% DPH)
62,82 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Akustická tkanina pre reproduktory Čierna textilná tkanina určená na zakrytie čelných reproduktorových systémov a ozvučníc Má veľmi dobrú priepustnosť zvuku Rozmery: 140 × 75 cm, elastická
17,60 € brutto
(inkl. 23% DPH)
14,31 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Description | acoustic grille cloth for speakers |
| Colour | black |
| Materiál | textile fabric |
| Suitable for | front grille cloth |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 140 x 75 cm |
| Hmotnosť | 131 g |
| Packing unit | 1 |
| Packaging dimensions (W x H x L) | 0.16 x 0.05 x 0.21 m |
| Gross weight | 0.135 kg |
| Net weight | 0.131 kg |