SP-10/100PA
Kod EAN: CENA NA VYŽIADANIE
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
Reproduktor PA s basovým a stredovým rozsahom
(inkl. 23% DPH)
30,00 € netto
GOB LED module for composite screens for fixed installations, 1.86mm pitch
Anténny zosilňovač
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
77,24 € netto
Mono PA mixážny zosilňovač
(inkl. 23% DPH)
576,42 € netto
4 zónový multi-room predzosilňovač
(inkl. 23% DPH)
825,20 € netto
16-kanálový miniatúrny prijímač
(inkl. 23% DPH)
125,20 € netto
Univerzálne PA reproduktorové systémy, 125 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
309,76 € netto
Smoke Machine
(inkl. 23% DPH)
29,17 € netto
Aktívny 10" Subwoofer
(inkl. 23% DPH)
489,43 € netto
12 odrušovač
(inkl. 23% DPH)
12,93 € netto
LED panel for modular outdoor fixed-installation screens, pitch 3.91, IP65, 1000×1000mm
(inkl. 23% DPH)
2 452,05 € netto
HDMI™ panelové prechodky
(inkl. 23% DPH)
18,76 € netto
Potenciometer, mono, 20 kΩ, lineárny
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Ultra tenký 1×8 HDMI 2.0 splitter s podporou 4K@60Hz a EDID manažmentom
(inkl. 23% DPH)
280,49 € netto
Dynamický rúčkový UHF PLL vysielač
(inkl. 23% DPH)
133,33 € netto
Prenosný hudobný systém s batériou – 120 W
(inkl. 23% DPH)
214,63 € netto
Cat. 7A inštalačný kábel, viacnásobné tienenie, S/FTP 100 m, zmršťovacia cievka 10 GB/sek., 1,000 MHz Dvojice vodičov v kovovej fólii (PiMF) a podľa EIA/TIA 568 Celkovo opletený štít Kábel: 4x2xAWG 23 Vonkajší priemer: Ø 7.50 mm
195,00 € brutto
(inkl. 23% DPH)
158,54 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Zamýšľané použitie | 10GBASE-T Ethernet |
| Cable specification | 4x2xAWG 23/1 CU, S/FTP |
| Dĺžka | 100 m |
| Colour | orange |
| Materiál | copper |
| Počet jadier | 4 x 2 pair |
| Priemer kábla | Ø 7.5 mm |
| Minimálny polomer ohybu | 4xD |
| Tienenie | S/FTP |
| Impedance | 100 Ω @100 MHz |
| Attenuation | > 85 dB |
| Power rating | Cat7A, 1,000 MHz |
| Balenie | coil, shrink-wrapped |
| Hmotnosť | 6 kg |