ATT100
Kod EAN: 4032661299024
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
Vysielač turistického sprievodcu, 446 MHz
(inkl. 23% DPH)
80,00 € netto
Outdoor led poster 2m with mobile stand and integrated media player
Elektretový inštrumentálny mikrofón
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
100,00 € netto
Zvukový projektor PA odolný voči poveternostným vplyvom na stenu s certifikátom EN 54-24
(inkl. 23% DPH)
88,29 € netto
Nástenný prehrávač so zosilňovačom 2 x 40 W
(inkl. 23% DPH)
267,48 € netto
Profesionálny pultík s elektrickým nastavením výšky a integrovaným bezdrôtovým zosilňovačom
(inkl. 23% DPH)
4 275,61 € netto
Hooks
(inkl. 23% DPH)
10,75 € netto
Heavy Fog Machine
(inkl. 23% DPH)
1 379,00 € netto
PA Výškový reproduktor, 35 W, 8 Ω
(inkl. 23% DPH)
29,27 € netto
Pár výškových reproduktorov, 60 W, 4 Ω
(inkl. 23% DPH)
86,91 € netto
Outdoor LED module for composite screens for rental 3.91 mm pitch 500x500mm
(inkl. 23% DPH)
745,61 € netto
6.3 mm mono panelová samica
(inkl. 23% DPH)
3,74 € netto
Potenciometer, mono, 20 kΩ, log.
(inkl. 23% DPH)
1,79 € netto
Inteligentný 4K UHD Auto Tracking Video Bar
(inkl. 23% DPH)
1 152,85 € netto
UHF PLL sada na prenos zvuku
Špeciálna cena
(inkl. 23% DPH)
227,64 € netto
Ochranné puzdro pre reproduktory ZZIGGY
(inkl. 23% DPH)
49,30 € netto
Dynamická mikrofónna vložka Kardioidná, tiež vhodná ako náhradná vložka pre DM-1100.
7,90 € brutto
(inkl. 23% DPH)
6,42 € netto
MONACOR SLOVAKIA, spol. s r.o. nepreberá zodpovednosť za činnosť partnerských obchodov
| Polar pattern | cardioid |
| Frequency range | 50-16,000 Hz |
| Sensitivity | 2 mV/Pa |
| Output impedance | 600 Ω |
| Suitable for | DM-1100 |
| Admiss. ambient temp. | 0-40 °C |
| Dimensions | 27 mm x 41 mm |
| Hmotnosť | 34 g |